تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
مرکز الکترونیک طهران
خرید دریل مگنت
فروشگاه محصولات بهداشتی
مجسمه برنجی کوچک شاهمرادی
Barabas Ropa de hombre
خرید سیسیکم
ساندویچ پانل
دفتر مهاجرتی
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
helenmusic

helenmusic

helenmusic

چطوریه؟ مرجع ثبت نظر و تجربه

چطوریه؟ مرجع ثبت نظر و تجربه

برامون پیش آمده از خریدمون خیلی خوشحال بشیم یا از پشتیبانی ضعیف یک کسب‌وکار خسته و ناراضی شده باشیم، اما نشه حس خوشحالی یا نارضایتی رو جایی با بقیه به اشتراک بزاریم، یک خبر خوب! از این به بعد با استفاده از چطوریه نظر و تجربه استفاده از فروشگاه‌ها یا کسب‌وکارهارو به راحتی ثبت کنید و با همه به اشتراک بزارید تا بهتر و باخیال راحت تر بتونن اون خدمت یا مجموعه رو انتخاب کنن.

داستان ما

با بررسی رفتار کاربران و مشتری‌های کسب‌وکارها به این نتیجه رسیدیم افراد علاقه دارن نظرات بی‌طرف خریداران اون کالا یا خدمت رو بخونن و بهتر بتونن تصمیم بگیرن، با این حال مدتی هست مرجع‌هایی مثل دیجی‌کالا برای خوندن و ثبت نظرات درمورد کالاها شکل گرفته بود اما پلتفرم اختصاصی برای ثبت نظر و امتیازدهی به کسب‌وکارها در ایران وجود نداشت، درنهایت تصمیم گرفتیم این زیرساخت رو ایجاد کنیم، بتونید با خیالی راحت تجربه‌های استفاده، انتقادات و پیشنهادات رو ثبت کنید و با بقیه به اشتراک بزارید.

منبع : chetorie

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 15 فروردين 1401ساعت 9:37 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 108 | |

استخدام چیست؟

استخدام چیست؟

پیش از آنکه بدانیم استخدام رسمی چیست باید مفهوم استخدام را بدانیم. استخدام در لغت به معنای کسی را در برابر حقوق معینی به‌کارگرفتن است. استخدام در مفهوم عامیانه، توافقی بین کارفرما و کارمند است که کارمند کارهای موردنظر کارفرما را ارائه می‌دهد و در ازای آن، به کارمند حقوق و دستمزدی ساعتی، ماهانه و غیره پرداخت می‌شود. با وجود آن که کارمندان می‌توانند در قرارداد کار موارد خاصی را مورد بحث قرار دهند، شرایط و ضوابط اساساً توسط کارفرما تعیین می‌شود. هر دو طرف همچنین ممکن است توافق را فسخ کنند. قرارداد کار برای یک کارمند می‌تواند شفاهی، کتبی و یا نامه الکترونیکی باشد. در ادامه با این که شرایط استخدام رسمی چیست آشنا خواهیم شد.

منبع : job2call

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 15 فروردين 1401ساعت 9:32 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 101 | |

روش کار آموزش آشپزی در 1TouchFood

تفاوت ها در آموزش آشپزی 1TouchFood

آشپزی یک هنر، فناوری و مهارت برای فراهم آوردن غذا، با استفاده از گرما یا بدون آن می‌باشد.  آشپزی ، عمل آماده‌کردن مواد غذایی برای مصرف است. این اصطلاح معمولاً به معنی محدودتری به کار می‌رود، که اِعمال گرما به غذا برای تغییر شیمیایی طعم، بافت، ظاهر، یا خواص غذایی آن است. وقتی انسان در هزاران سال پیش آتش را کشف کرد، آشپزی ویژگی فرهنگی بسیار رایجی شد.

هر کشور برای خود نوع خاصی از آشپزی را دارد که بسیار متنوع و گوناگون است. در تاریخ افسانه‌ای ایران آمده‌است که پختن غذا و خوردنی از دوران پادشاهی ضحاک آغاز شد. پیش از آن دیوها به این هنر آشنایی داشتند و انواع آش‌ها و اباهای خوش و خوردنی‌های لذیذ را می‌پختند. 

از میان نوشته‌هایی که از زبان پهلوی در دست است در خسرو و ریدگ نکاتی دربارهٔ خورش‌ها و خوردنی‌ها و شیوهٔ بکار بردن و چگونگی آن‌ها در دوره ساسانی به دست می‌آید که در تنظیم تاریخ آشپزی در ایران مآخذ معتبر است. نام بسیاری از طعام‌های ایرانی و اصطلاحات طباخی که معرب کرده شده‌است در کتاب‌های زبان عربی دیده می‌شود.

در زبان عربی کتاب‌های چندی در زمینهٔ آشپزی وجود دارد که با پخت‌وپز ایرانیان بی ارتباط نیست چه از حیث اصطلاح و واژه میان این دو دسته شباهت‌هایی دیده می‌شود. این امر احتمالاً به این سبب بوده‌است که در دستگاه‌های دیوانی و اداری خلفای عباسی تعداد زیادی از ایرانیان دخیل بودند.

 طبعاً آداب و عادات آنان در زندگی اعراب نفوذ کرده، از جمله روش آشپزی ایران در زمان عباسیان مورد توجه قرار گرفته‌است. 

روش کار برای آموزش آشپزی در 1TouchFood چیست؟

به نظر می‌رسد که این روزها فرصت بی‌نظیری ایجاد شده تا بتوان همه‌چیز را با آموزش آنلاین رایگان یاد گرفت اما قطعاً برخی از این دوره‌های آموزشی آنلاین از موارد دیگر بهتر هستند.خبر خوب این است که سرویس‌های معتبری برای تحصیل و آموزش مجازی رایگان وجود دارد که ما در این بخش به شما معرفی می‌کنیم.

آموزش آشپزی با دو صورت زیر اتفاق می افتد که این دو صورت بسیار ویژه برایتان قرار داده شده است. آموزش آنلاین آشپزی بهترین روش برای آموزش پخت غذاهای ایرانی و ملل را ارائه کرده است.

الف – دوره های آنلاین (اجرای کلاس های آشپزی از راه دور)

ب – دوره های آفلاین (ضبط دوره های عالی برای آموزش آشپزی)

مزیتهای دوره های آموزش آنلاین آشپزی برای هنرجویان کدام است؟

– یادگیری آشپزی از هرکجا و در هر زمان که شما می‌خواهید

– امکان برگزاری دوره آنلاین بدون نیاز به امکانات خاص

– پیدا کردن مدرس آنلاین متناسب با نقاط ضعف خود و بودجه‌ای که برای یادگیری آشپزی در نظر دارید

– صرفه‌جویی در زمان و افزایش بازدهی در دوره های آنلاین آشپزی

– پشتیبانی هنرجو ازنظر مسائل فنی برای برگزاری هر چه راحت‌تر دوره های آشپزی

– با توجه به بودجه خود می‌توانید بهترین دوره آشپزی را پیدا کنید.

مزیتهای آموزش آشپزی بهصورت آنلاین برای اساتید آشپزی کدام است؟

– برگزاری ساده دوره بدون نیاز به امکانات خاص

– افزایش درآمد استاد آشپزی با تدریس آنلاین

– تنظیم تقویم کاری با توجه به‌روز و ساعات آزاد استاد

– تعیین هزینه هر جلسه کلاس توسط خود استاد آشپزی

امکانات خاص و ویژه آموزش رایگان آشپزی

همانطور که مشاهده می کنید سایت مرکز آموزش آنلاین آشپزی دارای بخش های مختلفی است. یکی از بخش های متمایز و رایگان آن آموزش رایگان آشپزی است. در آموزش رایگان آشپزی شما با تعداد زیادی از دسته های آموزش رایگان انواع غذاها رو برو هستید.

شما می توانید بسادگی هر دسته از غذاهای مختلف را انتخاب کرده و با تعداد زیادی از این غذاها را مشاهده کرده و هر کدام را نیز می توانید آنها را بیاموزید. روند آموزش آنها بسیار دقیق و کاربردی است. می توان چنین بیان نمود که آموزش هر کدام از آنها کاملا حرفه ای و جامع است.

در بخش آموزش رایگان شما عزیزان می توانید بسیار دقیق و کاربردی بصورت مرحله به مرحله و گام به گام مراحل را انجام داده تا بتوانید یک غذای بسیار خوشمزه را طبق دستور پخت دقیق آن را طبخ نموده و برای عزیزان خود تهیه نمایید.

یکی از نمونه های آشپزی رایگان آموزش کیک پزی است. در این بخش به همراه طرز تهیه انواع کیک  می توانید بهترین کیک ها و زیباترین کیک ها را با کاربردی ترین آموزش ببینید.

یکی از مهمترین دسته های ویژه آموزش رایگان آشپزی طرز تهیه انواع غذاهای محلی است که هر روز نیز درحال تغییر و به روزرسانی است. حتما از این بخش نیز استفاده نمایید.

همانطور که بیان گردید شما با بهترین آموزش آنلاین آشپزی با خدمات ویژه آشنا شدید. شما عزیزان می توانید با استفاده کامل از این سایت از بهترین خدمات آموزش آشپزی بهره برده و هنر آشپزی خود را ارتقا دهید.

اینکه بتوانید هنر آشپزی خود را افزایش دهید دیگر دور از دسترس نیست. بسادگی می توانید با استفاده از تکنولوژی روز این کار را با مرکز آموزش آنلاین آشپزی انجام دهید. در هر زمان و در هر مکانی می توانید بهترین و با کیفیت ترین آموزش ها را چه آموزش رایگان آشپزی باشد و چه آموزش غیر رایگان از این خدمات بی نظیر استفاده نمایید.

مرکز آموزش آنلاین آشپزی 1TouchFood همیشه در هر زمان و در هر مکان آماده خدمات دهی آموزشی به شما عزیزان است. به امید فردایی خوشمزه تر

در پایان پیشنهاد می شود که از دیگر مطالب و مقالات سایت استفاده کنید. این مطالب هم همانند همین مطلب بسیار خواندنی هستند. امیدواریم از این مقاله راضی بوده باشید.

مرکز آموزش آنلاین آشپزی 1TouchFood بهترین ها را برایتان به ارمغان آورده است. این مقاله باز هم به روزرسانی خواهد شد. پس با ما باشید. به شما عزیزان توصیه می کنیم مطلب جالب بهترین بازی های موبایل برای آشپزی 10 بازی را نیز مطالعه کنید.

سعی داشته باشید که از همه مقالات و مطالب آموزشی ما استفاده کنید. هر روز با یک یا چند دستور پخت غذایی مناسب با شما عزیزان هستیم. جدول ارزش غذایی و لیست انواع غذاهای ایرانی و آنالیز غذا های ایرانی هم بسیار خواندنی هستند. شما می توانید در دوره های آموزش آشپزی نیز شرکت نمایید. با آرزوی آشپزی عالی برایتان

اپلیکیشن آموزش آنلاین آشپزی را حتما نصب کنید و به عنوان یک کتاب دیجیتالی آشپزی از آن استفاده کنید.

ترجمه و نگارش :‌ سایت آشپزی

 

 

 

 

 

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 بهمن 1400ساعت 21:36 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 130 | |

تفاوت اکانت رایگان و پریموم اسپاتیفای

اخیراً گفته می شود که، اگر چه هنور اکانت های نامحدود برای خرید وجود دارد، Spotify  مراحل تبدیل به ساختار جدید را در سال گذشته آغاز کرده است. این ساختارشامل برنامه های: موبایل رایگان، دسکتاپ و تبلت رایگان، و پریمیوم (9.99 یورو در ماه).اکانت های جدید امکانات اکانت های قبلی را همچنان دارا هستند. فقط از برنامه های جدید به عنوان یک تغییر علامت تجاری و ساده سازی استفاده شده است.

موبایل رایگان

کاربران تلفن همراه نمی تواند به آهنگ درخواستی، موسیقی HD، و لیست پخش آنلاین گوش دهند. آنها همچنین تنها مجاز به رد کردن پنج آهنگ در ساعت هستند و باید آگهی ها را در بین آهنگ ها بشنوند. اما ویژگی های مفید برای آنها عبارتند از توانایی پیدا کردن و شنیدن لیست پخش، کشف موسیقی جدید، به استراک گذاشتن موسیقی و لیست پخش، گوش دادن به آهنگ های برداشت شده توسط رادیو در Spotify و اجرای هر نوع لیست پخش، آلبوم، هنرمند (تنها در حالت اجرای رندم) .

دسکتاپ و تبلت رایگان

کاربران دسکتاپ و تبلت می توانند همه فعالیت های کاربران تلفن همراه را انجام دهند، علاوه بر آن آنها مجاز به اجرای هر آهنگی (در خواستی) که بخواهند هستند. از جمله موازدی که کاربران این نوع اکانت نمیتوانند انجام دهند می توان به کیفیت صدا استاندارد محدود و رد کردن پنج آهنگ در ساعت اشاره نمود. آنها همچنین در بین اهنگها باید به تبلیغات گوش دهند و نمی تواند به لیست پخش آفلاین گوش دهند.

پریمیوم

در اکانت پریمیوم Spotify امکان دسترسی به همه امکانات بر روی هر نوع دستگاه بدون هر گونه آگهی وجود دارد. کاربران پریمیوم می توانند هر آهنگی (در خواستی) که می خواهند اجرا کنند، این نوع یوزر ها همچنین قابلیت پیدا کردن و شنیدن لیست پخش، کشف آهنگ های جدید، ایجاد و ویرایش لیست پخش، به اشتراک گذاشتن موسیقی ها و لیست پخش، و گوش دادن به آهنگ های برداشت شده توسط رادیو Spotify  را دارند. آنها همچنین می توانند هر آهنگ را بدون محدودیت رد کنند، و موسیقی آنلاین و  HDگوش کنند.

اگر قصد خرید اکانت اسپاتیفای ارزان دارین به سایت accountsiran مراجعه کنید.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 7 بهمن 1400ساعت 6:31 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 104 | |

بازار املاک و مستغلات ترکیه

در سال 2022 ، بازار املاک و مستغلات ترکیه دوباره احیا می شود!

تقاضا برای املاک در ترکیه که بعلت همه گیری کووید-19 به تعویق افتاده بود، با افزایش جمعیت و ازدواج ها روند رو به رشدی می گیرد. همچنین باعث شده است  پروژه های عمرانی که مدتی راکد مانده بودند دوباره فعال شوند.

تصور می شود که در سال 2022 ، بخش املاک و مستغلات، ارزش طلا داشته باشند. علیرغم همه اینها، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در طول دوره کووید-19 واردات بیشتری به دست آورد. مردم شروع به بررسی مجدد خواسته هایی کردند که قبلا به تعویق انداخته بودند و شروع به  انجام تحقیقات قیمتی کرده اند.  

شرکت ها به دلیل عدم ثبات(قطعیت های) اقتصادی، در یک دوره انتظار بوده اند. با افزایش ازدواج، تولد و مهاجرت، فروش املاک و مستغلات ترکیه که به دلیل ابهامات و تردید های اقتصادی متوقف شده بود، شروع به احیا کرد. سالانه، تقاضای 1 میلیون خانه ی جدید در ترکیه وجود دارد. سال 2022 ، سال طلایی برای بازار املاک و مستغلات خواهد بود.  

با وجود همه اینها، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در طول دوره بحران، اهمیت بیشتری پیدا کرد.  چون مانند طلا، خریدهایی که در زمان کاهش تقاضا انجام می شود باعث سود شما می شود، نه زمانی که تقاضا افزایش می یابد.

 

بنابراین اکنون در زمان مناسبی قرار دارید تا خرید ملک در ترکیه را انجام دهید.  سرمایه گذاران خارجی املاک و مستغلات، تقاضای زیادی برای ترکیه دارند  و هر سال، فروش مسکن به خارجی ها افزایش می یابد.  شهروندان سایر نقاط اروپا و آسیا، زمان و هزینه خود را صرف خرید املاک و مستغلات می کنند تا از یک زندگی آرام در شهر، با آسودگی و  راحتی لذت ببرند.  

برای شهرهای دیگر در سراسر جهان، غلبه بر این شهر به عنوان یک ارزش تاریخی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، دشوار است.  امروزه بسیاری از خریداران عرب، ایرانی و چینی علاقه زیادی به خرید ملک در استانبول برای خرید خانه یا ویلا در این شهر دارند.

بهترین املاک ترکیه، با کیفیت بالا و  بسیار لوکس به خریداران اروپایی، خاورمیانه و کشورهای عربی و همچنین سرمایه گذاران املاک چینی و ایرانی ارائه می شود.  سازندگان در حال آماده شدن برای پروژه های بزرگ مسکن جدید در سراسر ترکیه هستند. مشاهده می شود که آماده سازی عالی و پروژه های بزرگ جدید برای ساخت و ساز آغاز شده است. شرکت های سازنده املاک و مستغلات در ترکیه می گویند که در سال 2022 سهام بزرگی از مسکن وجود خواهد داشت.  

در واقع تفاوتی با سال های گذشته ندارد و حقیقت اینجاست که آپارتمان های فروشی در ترکیه در سال 2022، پیشرفت آن را از رونقی که به دست می آورد متوقف نمی کند، بلکه گام های آن را تسریع می بخشد.  سال 2022 طرحی برای ترکیه در نظر گرفته می شود، زیرا این کشور دروازه چشم انداز خود برای سال 2023، سال صدمین سالگرد آن است. این بدان معناست که دولت به دلیل موفقیت هایی که از دست داده و به دلیل شرایطی که قبلا نتوانسته بود  به آن دست یابد، تلاش های خود را تا حد امکان تشدید خواهد کرد. ترکیه به خوبی از کاهش ارزش لیر آگاه است،

بنابراین برای مبارزه با تورم و کاهش ارزش ارز به ویژه در سال جاری، موانع غیرممکن را از بین خواهد برد.  همانطور که همیشه می بینیم دولت با سود بالای بانکی نیز مبارزه می کند، زیرا می خواهد سرمایه گذاران را در پروژه های حیاتی کشور جذب کند و نمی خواهد سرمایه گذاران پول خود را به عنوان سرمایه گذاری در بانک ها بگذارند.  

بسیاری از سرمایه گذاران ترجیح میدهند با سپرده گذاری پول خود در بانکها و کسب سود بالا، پایههای سودآوری را برای خود ایجاد کنند که باعث کاهش ارزش سرمایه گذاری در پروژه های حیاتی می شود که بیشتر به نفع شهروندان ترکیه است تا بانکها.  

در اینجا ما هنوز نظر خود را بیان نکرده ایم، اما موضوع را توضیح می دهیم. اما تاثیر همه اینها بر بازار املاک در سال آینده چیست؟ .

 

 

فروش آپارتمان در سال 2022  در ترکیه

بازار املاک و مستغلات در ترکیه گسترده ترین بازار در بین سایر زمینه های سرمایه گذاری است، از زمانی که خارجی ها در سال 2012، اجازه مالکیت در ترکیه را پیدا کردند، سالانه هزاران سرمایه گذار را جذب می کند .

بر این اساس، ترکیه با وجود مالیات های پایینی که دولت از فروش املاک و مستغلات در ترکیه به دست می آورد، سالانه سود بالایی به دست می آورد تا به نوعی تشویق سرمایه گذاران خارجی باشد.  با این وجود، از یک سو، تقاضای زیاد برای املاک و مستغلات باعث افزایش سود برای دولت و مردم و از سوی دیگر برای سرمایه گذاران خارجی می شود.  از آنجایی که رابطه اساسی در این فرآیند، فروش بین خریدار خارجی و فروشنده ترکیه ای است، سرمایه گذار خارجی از بازده سود امیدوار کننده ای که ترکیه برای سرمایه گذاران خود تضمین می کند، سود می برد و فروشنده، یکی از طرفین معادله سود است.  همانطور که می بینیم، فعال ترین بازار، بازار املاک و مستغلات است. هیچ طرف بازنده ای در این معادله وجود ندارد.

ترکیه سالانه حتی در سال گذشته  با وجود اینکه حجم سرمایه گذاری های آن تحت تاثیر آسیب های ناشی از ویروس کرونا در جهان قرار گرفته بود، به رکوردهایی دست یافت.  اما فروش املاک و مستغلات به دلیل سیستم محبوب فروش  در ترکیه که سیستم فروش آنلاین دارد، اصلا کاهش نیافته است.  در حالی که ترکیه، امسال با فروش املاک و مستغلات بیش از 50000 ملک برای خارجی ها، نسبت به سال 2021 ، در حال رسیدن به یک رکورد منحصر به فرد است.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 19 دی 1400ساعت 5:46 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 110 | |

who is Kaleb Brayden Harris ?

Kaleb Brayden Harris popularly known as Kaleb Harris is an American developer born on December 2, 1998 in Lawton, Oklahoma, United States. Kaleb has been captivated by computers since a very young age. He has always been intrigued by programs and operating systems and looked for ways to understand them better. He became obsessed to a point where his parents sought to limit his time on the computer by implementing a time limiter. Unfortunately for his parents, young Kaleb had more than one trick up his sleeve and successfully bypassed the program, marking his first project, Today, the young man is a prominent figure in technology and is attending college for a degree in computer science. 

source : https://www.imdb.com/name/nm13210911

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 19 دی 1400ساعت 5:36 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 109 | |

نمای کرتین وال چگونه است ؟

نمای کرتین وال | نمای لامل

نماهای مدرن ساختمان با طرح‌ها و مواد اولیه متفاوت هرروز با جلوه‌ای خاص خودنمایی می‌کنند که برخی از آن‌ها چنان زیبایی مدهوش کننده‌ای را به نمایش می‌گذارند که در میان نماهای دیگر ساختمان مانند شاخص می‌درخشند. نمای شیشه ای یا نمای کرتین وال یا نمای لامل نمونه‌ای از آنچه ذکر نمودیم می‌باشد که صرف‌نظر از ویژگی‌های خود به علت اینکه زیبایی چشم‌نوازی را پدید می‌آورد خارق‌العاده و دیدنی است. ترکیب مصالحی چون سرامیک خشک، آلومینیوم کامپوزیت، سنگ‌های قیمتی، مصالح نمای مدرن و… با شیشه باعث شده این سازه خود ایستا بهترین نمای شیشه‌ای ساختمان به لحاظ مسائل سازه در ارتفاع محسوب شود. به همین دلیل نمای کرتین وال ( Curtain Wall) در بسیاری از پروژه‌های مطرح ساختمانی کشور طبق استانداردها و دتایل های اجرایی صورت می‌گیرد و حتی در سطح بین‌المللی جایگاه خاصی پیداکرده است.

نمای کرتین وال
نمای کرتین وال

ویژگی‌های نمای کرتین وال

ازآنجاکه نمای شیشه‌ای کرتین وال بسیار منحصربه‌فرد بوده و مصالح متنوعی که می‌توان در آن استفاده نموده هر یک مزایای متمایزی را به این نما می‌بخشند در حالت کلی می‌توان ویژگی‌های نمای کرتین وال را این‌چنین معرفی نمود:

 • امکان اعمال مشخصه‌های متفاوت کرتین وال بسته به نیاز پروژه
 • کاربری برای هر نوع ساختمان
 • بازده حرارتی عالی
 • نصب کرتین وال با گزینه‌های چند گسگتی داخل، خارج و یا ساختاری
 • استفاده از چهارچوب‌ها با جنس‌های مختلف
 • حداکثر کنترل بر زیبایی بیرون ساختمان
 • نصب  در هراندازه و طرحی
 • نمایی منحصربه‌فرد و بصریِ خیره‌کننده

منبع : https://aradfacade.com/curtain-wall/

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 19 دی 1400ساعت 5:31 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 97 | |

گروه معماری رضا طاهری

 

گروه معماری رضا طاهری فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای ویلا از سال 1387 بصورت تخصصی آغاز نموده است.پس از طراحی و اجرای 600 واحد ویلایی و طراحی و نظارت بیش از 420 واحد ویلایی و بهره گیری از تیم خلاق معماری و مهندسین سازه اطمینان داریم نیاز شما را در زمینه طراحی ایده آل و اجرای با کیفیت برآورده می نماییم.

 

تماس با تیم ویلا1000

جهت مشاوره مستقیم با دفتر معماری مهندس رضا طاهری میتوانید همه روزه با راه های ارتباطی زیر، تماس حاصل فرمایید.

مشاوره از طریق whatsapp

یا تماس مستقیم با آتلیه:

02186081860

09122459010

یا ارسال پیامک:ارسال پیامک

آدرس: تهران،جردن،بالاتر از چهارراه جهان کودک،نبش کوچه صانعی،برج امیرپرویز،طبقه چهارم،واحد 46 

 

پروژه های اجرایی ویلا1000

 

منبع : villa1000

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 12 دی 1400ساعت 3:14 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 93 | |

معرفی شرکت راهدار صنعت کیهان

معرفی شرکت راهدار صنعت کیهان

شرکت راهدار صنعت کیهان که در مورخ 1377/10/14 با شماره 147079 در اداره ثبت شرکت‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های تهران به ثبت رسیده است، به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید سیم و کابل در کشور، با افتخار اعلام میدارد که در طول فعالیت خود همواره با بهره گیری از تکنولوژی روز و نیروی انسانی متخصص و مجرب، موفق به تولید انواع محصولات سیم و کابل با برترین کیفیت…

چرا راهدار صنعت کیهان؟!

انتخاب با کیفیت ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین نوع سیم و کابل ایرانی دغدغه مشترک امروز خریداران محترم است. شرکت راهدار صنعت کیهان به عنوان اولین تولیدکننده تخصصی انواع سیم و کابل مقاوم به حریق سیلیکونی مطابق با استانداردهای روز اروپا و ضوابط سازمان آتش نشانی با نام تجاری SilCable با بازه مقاومت حرارتی بین 50- تا 1100 درجه سانتیگراد با مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بر پایه استانداردهای داخلی و بین المللی در ایران می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎باشد.

اهداف و استراتژی‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ها:

 • دستيابی به تكنولوژی مدرن و به روز جهت افزایش کیفیت
 • شناخته شدن به عنوان بهترين تامين كننده توسط مشتريان
 • دستیابی به اهداف ارزشمند در راستای پیشرفت صنعت سیم و کابل در ایران
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 12 دی 1400ساعت 2:54 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 89 | |

ساخت رزومه آنلاین

رزومه ساز

توی سایت رزومه می تونی رزومه فارسی و انگلیسی خودت رو توی قالب های مختلف PDF و Online با رنگ های دلخواه تست کنی و اگر خروجی رو دوست داشتی اکانت بخری. راستی برای رزومه آنلاین یک لینک اختصاصی داری و می تونی روش رمز بزاری تا فقط کسایی که رمز رو می دونن بتونن رزومه رو ببینن، حتی می تونی از دید همه مخفیش کنی. اگر دوست داشتی می تونی توی بانک رزومه متخصصین سایت هم عضو بشی. پس آماده ای برای یه شروع قوی تر واسه پیدا کردن یه کار بهتر؟ پس یه رزومه آنلاین بسازو توانایی هاتو به گوش کسایی که دنبالت میگردن برسون.

ساخت رزومه

امکان ساخت رزومه به صورت آنلاین با ابزار رزومه ساز آنلاین سایت با قابلیت دریافت طیف وسیعی از اطلاعات مورد نظر مانند: تحصیلات، مهارت ها، نمونه کارها و ...

رزومه فارسی و انگلیسی

قابلیت ساخت رزومه به دو زبان فارسی و انگلیسی به صورت مجزا فراهم شده تا همزمان بتونی به دو زبان رزومه داشته باشی یا یکی از اونارو فعال داشته باشی

قالب رزومه

امکان انتخاب از بین قالب های متنوع PDF و Online با رنگ های دلخواه و تست رزومه خود قبل از خرید اکانت

بانک رزومه

در صورت تمایل می تونی در بانک رزومه متخصصین سایت عضو بشی و مهارت های خودت رو به گوش بقیه برسونی

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 12 دی 1400ساعت 2:44 توسط helenmusic | تعداد بازديد : 94 | |


صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 صفحه بعد